Drie vragen aan Sunnie Jaye Groeneveld over elektrisch rijden
01. Wat waardeert u het meeste aan uw Audi Q4 Sportback e-tron?
Dat mijn smartphone snel en gemakkelijk synchroniseert vind ik heel belangrijk, want ik ben onderweg bijna altijd aan het telefoneren. Dat ik nu via de myAudi-app direct kan navigeren vanuit het adres in mijn agenda, zie ik ook als een groot voordeel. Dat is weer een zorg minder. Als we over digitalisering praten, zijn het de kleine verbeteringen die ertoe doen.
02. Wat merkt u van de transformatie naar elektrisch rijden?
Steeds meer mensen in mijn omgeving hebben ervaring met elektrisch rijden. In de meeste gevallen zijn ze daarover positief gestemd. Het valt mij op dat als ik naar mijn vertrouwde parkeergarage in Zürich rijdt, in tegenstelling tot vroeger de laadplekken nu vaak bezet zijn. De beheerder vertelde me laatst dat er laadplekken bij komen.
03. Welke toekomstige verbeteringen wenst u?
Het zou mooi zijn als menu’s gemakkelijker te doorgronden zijn en informatie die je op het ene apparaat gebruikt, naadloos verder gaat op het andere apparaat. O ja, en als spraakbediening beter werkt, ben ik ook tevreden. Gelukkig zie ik al vooruitgang tussen mijn eerste Audi en de huidige.